Boone 6 Carbon Smoke/Lithium Grey/Trek Black

Katalogové číslo: 22TREK283 EAN: -

79.990 

Zrušit výběr

Popis

Boone 6 Disc je karbonové cyklokrosové závodní kolo, které hravě zvládne všechny CX dráhy, dokonce i ty legendární na okruhu UCI. Elegantní lehký karbonový rám se zadním prvkem IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti terénu, je osazen díly pro výkon v jakýchkoli podmínkách. Patří k nim např. robustní pohon GRX, řídítka pohlcující vibrace a výkonné kotoučové brzdy s brzdným momentem v nerovném a blátivém terénu.

Je pro vás vhodné, pokud…
Rádi skáčete přes překážky a do každého závodu dáte maximum, abyste se ocitli na stupni vítězů. Chcete špičkové CX závodní kolo, díky kterému toho můžete dosáhnout a navíc ve velkém stylu.

Získáte toto vybavení
Elegantní velmi lehký rám z karbonu OCLV řady 600 se zadním prvkem IsoSpeed pro pohodlí a trakci, skryté vedení lanek pro lepší ochranu před okolním prostředím, karbonová vidlice Trek IsoSpeed Cross, pohon 1×11 Shimano GRX, řídítka Bontrager Elite IsoZone a účinné hydraulické kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, které zaručují přesný brzdný účinek i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Na závěr
Pokud milujete jízdu přes překážky, pak je Boone kolo pro vás. Je určeno pro vysokou rychlost a špičkový výkon na všech úsecích trati a v jakýchkoli podmínkách.

Další informace

Varianta

54, 49, 56, 58, 52, 60