ELITE trenažér DRIVO II.

Katalogové číslo: ELITE001 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

24.990 

Popis

Elite Drivo II je nástupce velmi oblíbeného trenažeru předchozí generace Drivo. Trenažér vyžaduje montáž bez zadního kola, což má ovšem hned několik výhod. Tento způsob uchycení kola zaručuje 100% přenos energie šlapání do trenažéru, navíc se řadí mezi nejtišší zařízení svého druhu na našem trhu. Při používání Elite Drivo II se obejdete bez jakékoliv kabeláže – komunikace mezi trenažérem, počítačem, tabletem nebo mobilním telefonem a ovládací jednotkou Touchpad probíhá výhradně bezdrátově prostřednictvím Bluetooth a ANT+. Dále disponuje elektronickým ovládáním zátěže a uspokojí tak i ty nejnáročnější jezdce.

Klíčové vlastnosti cyklotrenažéru Elite DRIVO II
Stabilní a jednoduše skladný rám
Integrovaný wattmetr OTS (Optical Torque Sensor)
WebRace – závod proti reálným soupeřům
Různé tréninkové individuální programy
Import GPS dat a spolupráce s Google Maps
Různé uživatelské profily
Simulace až 24% stoupání
Kompatibilní s ANT a Bluetooth snímači tepové frekvence
Elite DRIVO II je pro silniční i MTB kola
Trenažer Elite Drivo II disponuje 24 body měření výkonu systému s přesností +/- 0,5 %. Reakční doba změny odporu je až 3× rychlejší v porovnání s předchozím modelem (z 0% na 24% během 3 vteřin) . Integrovaný systém určuje výkon ve wattech stejně tak jako tomu je u vědeckých přístrojů. Trenažer je osazen vnitřním setrvačníkem o hmotnosti 5,1 kg a je navržen tak, aby pocit při jízdě byl srovnatelný jako při jízdě po silnici. Elite Drivo II je vhodný jak pro silniční, tak i horská kola – je vybaven 5mm rychloupínákem – náboje 130 a 135 mm a průchozí osou 142 × 12 mm. Kompatibilita je zaručena s 9 / 10 / 11rychlostními kazetami značky Shimano.

Trenažér je kompatibilní s aplikacemi TrainerRoad, My E-Training, Zwift (licence My E-Training k trenažéru na 36 měsíců zdarma).

Parametry a specifikace
Typ brzdy Magnetická
Hmotnost 24 kg
Průměr kol 700C, 29 “, 27,5 “, 26 “
Upevnění kola Uchycení místo zadního kola
Aplikace Bikevo, Elite My E-Training, Kinomap, Sufferfest, TrainerRoad, Zwift