Rámová sada Boone Disc Carbon Smoke/Lithium Grey/Trek Black

Katalogové číslo: 22TREK2832 EAN: -

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis

Jste připraveni sestavit si vysněné cyklokrosové kolo? Rámová sada Boone Disc je vyrobena z lehoučkého karbonu OCLV řady 600. Má geometrii specifickou pro cyklokros, zadní prvek IsoSpeed pro hladkou jízdu na drsných dráhách a přední i zadní patky 12mm pevné osy pro větší tuhost a lepší ovladatelnost.
Je pro vás vhodné, pokud…
Každý víkend jste na startu nějakého závodu a chcete si postavit lehké cyklokrosové kolo (nebo parádní pitbike), abyste mohli trávit víc času tím, co máte nejradši: jízdou v bahně a vyhráváním trofejí.

Získáte toto vybavení
Elegantní a lehoučký rám z karbonu OCLV řady 600 se zadním prvkem IsoSpeed, integrované hlavové složení se zapouzdřeným ložiskem, vnitřní vedení lanek a závitované středové složení T47. Dál celokarbonová vidlice Trek Cross. Určeno pro 12mm pevné osy a kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount.

Na závěr
Existuje řada karbonových cyklokrosových rámů. Ale jen jediný má zadní prvek IsoSpeed. Boone vyhladí nerovnosti cyklokrosových tratí, takže zůstanete déle svěží. V cíli budete mít dost síly na pořádnou oslavu.
expand_less
Rám Karbon OCLV řady 600, IsoSpeed, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek, sedlový nástavec optimalizovaný pro jízdu, držák řetězu 3S, středové složení T47 BB, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 142 x 12 mm.
Velikost rámu Závodní cyklokros
Zapletená kola-výplety
expand_less
Přední rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Maximální velikost pláště 38c
Pohon
expand_less
Maximální rozměry převodníku 1x: 42 zubů, 2x: 50/34
Komponenty
expand_less
Rozměry kotouče Maximální velikost kotouče: 160 mm přední a zadní
Hmotnost
expand_less
Hmotnost 56 – 1,5 kg
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 125 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).
Vyhrazujeme si právo kdykoli a bez předchozího upozornění provádět změny v informacích o produktech obsažených na této stránce a týkajících se vybavení, specifikací, modelů, barev i cen. Vzhledem k problémům v dodavatelském řetězci mohou být kompatibilní díly kdykoli nahrazeny bez předchozího upozornění.

Udávaná hmotnost kola a rámu vychází z údajů naměřených u lakovaných rámů z předvýrobní fáze. Hmotnost finálních výrobků se může lišit.

Další informace

Varianta

58