SHIMANO řadící/brzdové páky Di2 ULTEGRA ST-R8050-R 11sp pár L/P

Katalogové číslo: SHIMANOST-R8050-R EAN: 4524667240983
Dostupnost:Jen 1 skladem

5.990 

Popis

Vše co potřebujete, aby Vaše jízda vynikla jsou elektronické řadící a brzdové páky Shimano Ultegra ST-R8050 Di2 2x11sp. Mají lepší ergonomii úchopu s nižším zdvihem páky, poskytují tak jezdci lepší komfort a kontrolu. Nové Di2 páky používájí nedávno představenou funkci plného nebo polosynchronizovaného řazení (s baterií BT-BN110), to umožňuje jezdcům automatické řazení z předních (úplných) nebo zadních (polo) pastorků.

To znamená, že můžete například nastavit oba levé posuvníky, aby se posunuly nahoru a oba pravé posuvníky se posunuly dolů. Stejně tak mají posuvníky vylepšený “pocit kliknutí”, který nabízí rychlé a přesné posuny v rukavicích.

Páky mají tlačítka pro dálkové řazení, které lze naprogramovat na posunutí převodového stupně nebo ovládání příslušenství, jako jsou cyklopočítače nebo světla. Mohou také používat multi-řazení, které je stejně jako tlačítka nahoru a funkce Synchronizovaného posunu, přizpůsobitelné v aplikaci E-TUBE pro telefony, tablety nebo počítače.

Aplikace E-TUBE umožňuje nejen přizpůsobení funkcí a operací podle toho jak si přejete, ale také umožňuje udržovat všechny jednotky aktuální s nejnovějšími firmwarovými programy a provádět kontroly chyb.

Hlavní funkce:

Více kontroly a spolehnutí při závodních podmínkách.

Více intuitivní a rychlejší řazení.

Lepší a ergonomičtější úchop.

Funkce, které se přizpůsobí jízdnímu stylu.

Možnost zapnout/vypnout vícenásobné řazení.

Aplikace E-TUBE.

Optimální výkon.

Ideální, ergonomický tvar úchopu, který je užší a jemnější.

Kryt úchopu lze otevřít, kterou lze snadno vyměnit.

Jednoduché nastavení a údržba.

Přízpůsobení funkcí jízdnímu stylu.

Nová řada Shimano Ultegra R8000 posouvá filozofii jízdy na další úroveň, a to díky rozsáhlé nabídce komponentů, jak pro mechanické řazení, tak právě elektronické řazení (Di2).