TREK fitness kolo FX 2 Disc 2022 Satin Viper Red

Katalogové číslo: 22TREK1310 EAN: -

12.900 

Zrušit výběr

Popis

FX 2 Disc je elegantní a všestranné krosové kolo se spolehlivými kotoučovými brzdami umožňujícími okamžité zastavení navzdory rozmarům počasí. Kolo s lehkým hliníkovým rámem, 18 rychlostmi a středně silnými plášti, které jsou rychlé na silnici a stabilní na nezpevněném terénu. Trénink, dojíždění či jízda pro zábavu jsou na něm hračkou.

Je pro vás vhodné, pokud…
Leje jako z konve? To vám nezabrání v ježdění. Chcete krosové kolo za výbornou cenu s prvotřídním brzdným účinkem kotoučových brzd za každého počasí a lehký rám s kvalitními díly, které mají dlouhou životnost.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám, hydraulické kotoučové brzdy s brzdným účinkem za každého počasí, pohon Shimano s 18 rychlostmi a širokým rozsahem převodů, který zaručuje, že nikdy nebudete muset šlapat příliš namáhavě či příliš snadno, výkonné kotoučové brzdy a úchyty, které usnadňují připevnění příslušenství na kolo.

Na závěr
FX 2 Disc je krosové kolo s díly, které se osvědčí při tréninku, jízdách na trh či ranním dojíždění. Nabízí nepřeberné možnosti vybavení příslušenstvím. Co tento model však odlišuje od ostatních jsou kotoučové brzy, které nabízejí výborný brzdný účinek za každého počasí.

Seznámení s kolem

favorite_borderProč si je zamilujete
Jistější brzdění znamená, že vám špatné počasí nepokazí radost z jízdy.
Je všestranné a dělá přesně to, co chcete. Ať se jedná o kondiční jízdu, dojíždění nebo cestu na trh či do potravin.
FX můžete propojit s chytrým telefonem a po přidání DuoTrap S si odesílat jízdní údaje do oblíbené fitness aplikace.
Lanka jsou vedena vnitřně, což je chrání před nepřízní počasí. Kolu to dodává elegantní vzhled.
A stejně jako v případě všech krosových kol Trek se i na něj vztahuje neomezená záruka a podporuje ho široká síť maloobchodních partnerů.

Další informace

Varianta

XS