TREK horské elektrické kolo Fuel EXe 9.9 XX1 AXS T-Type 2024 Deep Smoke

Katalogové číslo: 24TREK021 EAN: -

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis

Fuel EXe 9.9 XX AXS posouvá horskou cyklistiku na novou úroveň. Překlenuje propast mezi tradičními horskými koly a elektrokoly díky nejlepším komponentům na trhu a tichému motoru, který nepřehlušuje zvuky přírody. EXe 9.9 hravě zvládne jakýkoli trail díky lehkému a tuhému karbonovému rámu a malému, avšak výkonnému motoru TQ. Kolo oplývá jedinečností, kterou přináší řazení SRAM XX AXS, jež je nejen lehké, ale i přesné, a je osazeno jedinečnou sadou odpružení RockShox s technologií AirWiz pro individuální nastavení.
Je pro vás vhodné, pokud…
Máte zálibu v drahých věcech a výkon stavíte nade vše. Chcete kolo, které si hravě poradí s horami a ještě u toho skvěle vypadá. Získáte kolo sestavené s péčí a pozorností k detailům. Je osazené karbonovým rámem a koly, zcela bezdrátovým řazením SRAM XX a špičkovým motorem TQ, který vám pomůže se stoupáním, abyste si na singletracku užili spoustu sjezdů.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV pro horská kola s 360Wh baterií zcela skrytou v rámu, válečková harmonická převodovka TQ s chytrým nabíjecím portem, integrovaný LED displej a nenápadný ovladač na řídítkách. 150mm vidlice RockShox Lyrik Ultimate s AirWiz, vzduchové odpružení DebonAir, tlumič Charger 3 RC2 a 140mm zadní odpružení RockShox Super Deluxe Ultimate. Dále lehká a tuhá karbonová kola umožňující přechod na bezdušovou verzi, bezdrátová elektronická převodovka SRAM XX AXS pro přímou montáž, která je lehká, odolná a spolehlivě řadí i při zatížení.

Na závěr
Fuel EXe 9.9 má jedinečný karbonový rám a díky převratné technologii v podobě tiché a nenápadné převodovky TQ posouvá horskou cyklistiku na další úroveň. To nejlepší z obou světů. Sjezdy zvládá jako tradiční trailové kolo a stoupání vyletí díky přirozené dopomoci. A navíc má řadu skvělých komponentů, například vylepšenou sadu odpružení RockShox s AirWiz a zcela bezdrátové řazení SRAM XX AXS.
*Upozornění – specifikace platí pro všechny velikosti, pokud nejsou uvedeny samostatně

Rám
Rám Karbon OCLV pro horská kola, vyjímatelná baterie, vnitřní vedení lanek, slitinový kolébkový spoj, 34,9mm sedlová trubka, úchyt na horní vodítko řetězu, 55mm řetězová linka, Mino Link, ABP, Boost148, UDH, zdvih 140 mm.
Vidlice RockShox Lyrik Ultimate, AirWiz, pružina DebonAir, tlumení Charger 3 RC2, offset 44 mm, Boost110, Maxle Stealth, zdvih 150 mm.
Tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate AirWiz, tlumení RCT2, 205 mm x 60 mm.
Maximální kompatibilní zdvih vidlice 160 mm (575 mm od osy ke korunce)

Zapletená kola-výplety
Přední kolo Bontrager Line Pro 30, karbon OCLV pro horská kola, možnost použití bezdušových plášťů, 6 děr, Boost110, 15mm pevná osa.
Zadní kolo Bontrager Line Pro 30, karbon OCLV pro horská kola, možnost použití bezdušových plášťů, Rapid Drive 108, 6 šroubů, unášeč SRAM XD, Boost148, 12mm pevná osa.
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Plášť Bontrager SE5 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, bočnice Core Strength, aramidová patka, 120 tpi, 29 x 2,50 palce.
*Díl pláště Velikost: S, M, L, XL
Těsnicí tmel Bontrager TLR, 6 oz.
Velikost: S, M, L, XL
Měřiče tlaku vzduchu v pláštích Quarq TyreWiz.
Maximální velikost pláště Rám: 29 x 2,50 palce, Vidlice: Viz výrobce

Pohon
Řazení SRAM AXS POD Ultimate.
Přehazovačka SRAM XX Eagle AXS, T-Type.
Klika SRAM XX, délka 165 mm.
Převodník SRAM X-SYNC 2, 32 zubů, slitina.
Kazeta SRAM Eagle XS-1297, T-Type, 10-52, 12 rychlostí.
Řetěz SRAM XX Eagle, T-Type, 12 rychlostí.
Maximální rozměry převodníku 1x: 34 zubů, min 30 zubů

Komponenty
Sedlo Bontrager Arvada, austenitové ližiny, šířka 138 mm.
*Sedlovka Velikost: S
RockShox Reverb AXS, zdvih 100 mm, bezdrátová, 34,9 mm, délka 340 mm.
Velikost: M
RockShox Reverb AXS, zdvih 150 mm, bezdrátová, 34,9 mm, délka 440 mm.
Velikost: L, XL
RockShox Reverb AXS, zdvih 170 mm, bezdrátová, 34,9 mm, délka 480 mm.
*Integrovaná řídítka/představec Velikost: S
Integrovaná řídítka/představec Bontrager RSL, karbon OCLV, prohnutí řídítek 27,5 mm, šířka 820 mm, 0stupňový sklon představce, délka představce 35 mm.
Velikost: M, L

Další informace

Varianta

S, M, ML, L, XL, XXL