TREK Madone SLR 6 eTap Gen 6 2023 Navy Carbon Smoke/Viper Red

Katalogové číslo: 23TREK343 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

217.690 

Popis

Jiné barvy najdete na : https://www.trekbikes.com/cz/cs_CZ/kola/silniční-kola/závodní-silniční-kola/madone/madone-slr/madone-slr-6-etap-gen-6/p/35023/?colorCode=greydark

Madone SLR 6 eTap pozvedá tuto jedinečnou závodní platformu na novou úroveň s nastavitelným prvkem IsoSpeed na horní trubce tlumícím vibrace. Tento stroj je díky novému aerodynamickému rámu z karbonu OCLV řady 800, závodním dílům, jako je například úžasně chytrý a hladký bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival eTap s wattmetrem, a nekonečným možnostem nastavení ideální volbou pro ty, kdo si chtějí rozšířit sbírku trofejí a medailí.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete náš nejlepší aerodynamický rám, hydraulické kotoučové brzdy, a tedy i vyšší brzdný účinek a větší prostor pro pláště, a zejména neuvěřitelnou rychlost, přesnost a elegantní vzhled nejnovějšího bezdrátového elektronického řazení SRAM.

Získáte toto vybavení
Mimořádně aerodynamický rám z našeho nejlehčího karbonu OCLV řady 800 s aerodynamickým profilem Kammtail Virtual Foil a nastavitelným odpružením IsoSpeed na horní trubce tlumícím vibrace, celokarbonová vidlice KVF na kotoučové brzdy, nastavitelná aerodynamická řídítka a představec, bezdrátový elektronický pohon 2×12 SRAM Rival eTap AXS, wattmetr Rival AXS, kola Bontrager Aeolus Pro 51 Disc připravená na bezdušový systém, aerodynamický sedlový nástavec Madone z karbonu a hydraulické kotoučové brzdy.

Na závěr
Náš lehký a aerodynamický rám Madone vás společně s odolnými závodními komponenty ? jako například úžasným bezdrátovým elektronickým řazením SRAM a wattmetrem ? vyveze tou nejkratší cestou na stupně vítězů.

Seznámení s kolem

favorite_borderProč si je zamilujete
Karbon OCLV řady 800 je zatím to nejlehčí, co se nám podařilo vyvinout. Právě díky němu je Madone rychlejší za jakýchkoli podmínek a na jakémkoli povrchu.
Nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce umožňuje doladit pružnost podle potřeby. O tlumení se stará elastomer. Proto bude pohyb hladký, řízený a stabilní.
Bezdrátové řazení SRAM Rival eTap AXS získáte za příznivou cenu a navíc si ho v aplikaci AXS můžete nastavit podle sebe.
Oddělená řídítka a představec s aerodynamickou karbonovou čelní deskou umožňují nastavení, aniž by byla negativně ovlivněna aerodynamika.
Součástí výbavy je wattmetr SRAM Rival AXS pro účinnější trénink hned od samého začátku.

Rám Karbon OCLV řady 800, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), nastavitelný IsoSpeed na horní rámové trubce, skryté vedení lanek, držák řetězu 3S Aero, T47 BB, kompatibilní s technologií Duo Trap S, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 142 x 12 mm.
Vidlice Celokarbonová, Madone, KVF, kónický karbonový sloupek, skryté vedení lanek, kotouč s úchytem Flat Mount, karbonové patky, pevná osa 12 x 100 mm.
Velikost rámu H1.5 Race
Zapletená kola-výplety
expand_less
Přední kolo Bontrager Aeolus Pro 51, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo Bontrager Aeolus Pro 51, karbon OCLV, umožňující použití bezdušových plášťů, výška ráfku 51 mm, unášeč SRAM XD-R, pevná osa 142 x 12 mm
Přední rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Ráfek Bontrager Aeolus Pro 51, karbon OCLV umožňující použití bezdušových plášťů
Plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, aramidová patka, 120 tpi, 700x25c.
Maximální velikost pláště 28c
Pohon
expand_less
Řazení SRAM Rival eTap AXS, 12 rychlostí
Přesmykač SRAM Rival eTap AXS, braze-on.
Přehazovačka SRAM Rival eTap AXS.
*Klika Velikost: 47
SRAM Rival AXS s wattmetrem, 48/35, DUB, délka 165 mm.
Velikost: 50, 52
SRAM Rival AXS s wattmetrem, 48/35, DUB, délka 170 mm.
Velikost: 54, 56, 58
SRAM Rival AXS s wattmetrem, 48/35, DUB, délka 172,5 mm.
Velikost: 58, 60, 62
SRAM Rival AXS s wattmetrem, 48/35, DUB, délka 175 mm.
Středové složení SRAM DUB, T47 závitované, vnitřní ložisko.
Kazeta SRAM XG-1250, 10-36, 12 speed
Řetěz SRAM Rival, 12 speed
Komponenty
expand_less
*Sedlo Velikost: 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Bontrager Aeolus Elite, aust