TREK Rámový set Fuel EX C 2022 Satin Black Olive

Katalogové číslo: 22TREK111 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

106.890 

Popis

Fuel FX C je ideálním základem vysněného trailového kola s celokarbonovým rámem OCLV pro horská kola. Má 130mm zadní zdvih a tlumič Fox Factory RE:aktiv Thru Shaft. Osaďte si ho lehkými a rychlými díly nebo si z něj udělejte odolný stroj, který se nezalekne drsného terénu. Je to na vás.
Je pro vás vhodné, pokud…
Pouštíte se do stavby vlastního ideálního horského kola. Víte, jak budete jezdit a jaké díly k tomu budete potřebovat. Chcete náš nejlepší rám pro trailová kola. Víte totiž, že základem skvělého stroje je právě špičkový rám.

Získáte toto vybavení
Celokarbonový rám OCLV pro horská kola s vnitřním úložným prostorem, 130mm zdvih a nastavitelná geometrie Mino Link, tlumič FOX Factory Float s výkonným odpružením RE:aktiv značky Trek, představec Bontrager Line Pro a hlavové složení Knock Block proti poškození rámu protočením řídítek a korunkami vidlic. K použití se středovým složením PF92 a 140mm vidlicí.

Na závěr
Celokarbonový OCLV rám pro horská kola a odpružení FOX Factory vám poskytnou výhodu při sestavě kola, s nímž se ostatní trailová kola nebudou moct měřit. Je to nejlepší volba pro jezdce, kteří chtějí jediné všestranné a vysokovýkonnostní kolo, jež pokoří každý trail.
Specifikace
*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.

Rám
Rám Hlavní rám a vzpěry z karbonu OCLV pro horská kola, vnitřní úložný prostor, kónická hlavová trubka, Knock Block, vnitřní vedení lanek Control Freak, Carbon Armor, ISCG 05, hořčíkový kolébkový spoj, Mino Link, ABP, Boost148, zdvih 130 mm.
Rám Hlavní rám a vzpěry z karbonu OCLV pro horská kola, vnitřní úložný prostor, kónická hlavová trubka, Knock Block, vnitřní vedení lanek Control Freak, Carbon Armor, ISCG 05, hořčíkový kolébkový spoj, Mino Link, ABP, Boost148, zdvih 130 mm.
*Tlumič Size: XS , S
Fox Factory Float EVOL, RE:aktiv with Thru Shaft 3-position damper, Kashima Coat, tuned by Trek Suspension Lab, 210×52.5mm
Size: S , M , ML , L , XL
Fox Factory Float EVOL, třípolohový tlumič RE:aktiv s hřídelí Thru Shaft, povrchová úprava Kashima, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 210 x 55 mm.
Maximální kompatibilní zdvih vidlice 150mm (561mm axle-to-crown)
Zapletená kola-výplety
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Maximální velikost pláště 29×2.60″
Pohon
Maximální rozměry převodníku 34T
Komponenty
*Představec Size: XS , S
Bontrager Line Pro, 35mm, Knock Block, 0 degree, 40mm length
Size: M , ML , L , XL
Bontrager Line Pro, 35 mm, Knock Block, 0 stupňů, délka 50 mm.
Size: M , ML , L , XL
Bontrager Line Pro, 35 mm, Knock Block, kompatibilní s Blendr, 0 stupňů, délka 45 mm.
Hlavové složení Integrovaná ochrana Knock Block, poloměr 58 stupňů, zapouzdřené středové ložisko, horní 1-1/8 palce, spodní 1,5 palce.
Příslušenství
Brašna Sáček do rámu Bontrager BITS Internal Frame Storage Bag
Hmotnost
Hmotnost M – 3,15 kg
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 136 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).