TREK Rámový set Procaliber 2023 Crystal White/Trek Black

Katalogové číslo: 22TREK113 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

54.490 

Popis

Rámový set Procaliber je závodní horský a XC rám z karbonu, který je lehký, rychlý a dosahuje stupně vítězů. Nabízí jedinečnou výhodu tlumicího prvku IsoSpeed na spoji horní rámové trubky a sedlové trubky, který zajišťuje lepší pružnost v drsném terénu pro hladší a rychlejší jízdu.
Je pro vás vhodné, pokud…
Ve skupinových jízdách na trailech a XC závodech jste vždy v čele. Chcete výkonnostní výhodu, kterou přináší lehký karbonový rám s jedinečnou technologií IsoSpeed, jež vyhlazuje únavné nerovnosti trailu, takže vydržíte v sedle déle a s plným nasazením.

Získáte toto vybavení
Lehký horský rám z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed, kónická hlavová trubka a velmi snadno použitelné ovladače s vnitřním vedením. Rámový set Procaliber zahrnuje hlavové složení Knock Block a je navržen k použití 100mm vidlice, plášťů o šířce až 2,4 palce a pohonů 1x s maximálně 36zubým převodníkem. Určen pro středové složení PF92, kotoučové brzdy s úchytem Post Mount a kola Boost148.

Na závěr
Lehký rámový set z karbonu pro horská kola vyniká v XC závodech a velmi rychlých skupinových jízdách. Je hbitý, rychlý při výšlapech a hravě řeže zatáčky. Navíc díky tlumicímu prvku IsoSpeed pro hladkou jízdu poskytuje výhodu, pokud jde o rychlost a pohodlí.
Specifikace
*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.

Rám
Rám Karbon OCLV pro horská kola, IsoSpeed, kónická hlavová trubka, Knock Block, vnitřní vedení lanek, vyvážené uchycení brzdy Post Mount, Boost148.
Maximální kompatibilní zdvih vidlice 110mm (515 axle-to-crown)
Zapletená kola-výplety
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Maximální velikost pláště 29×2.40″
Pohon
Maximální rozměry převodníku 36T, Min 30T
Komponenty
Hlavové složení Integrovaná ochrana Knock Block, poloměr 62 stupňů, zapouzdřené ložisko, horní 1-1/8 palce, spodní 1,5 palce.
Hmotnost
Hmotnost M – 1,35 kg
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 136 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).