TREK Rámový set Session AL 27.5 2021 Matte Slate

Katalogové číslo: 21TREK262 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

59.990 

Popis

Rámový set Session C 27.5 tvoří hbité karbonové DH horské kolo, na kterém hravě zvládnete ty nejnáročnější sjezdy. Pevné a lehké trubky z karbonu OCLV pro horská kola, 190mm zdvih s tlumičem FOX Factory a nejlepší technologie rámu poskytují ideální platformu pro rychlé sjezdy.
Je pro vás vhodné, pokud…
Vyhledáváte nejprudší sjezdy, nejrychlejší trasy a největší skoky. Hledáte rychlé, hbité a lehké sjezdové kolo s kvalitním tlumičem a rámem osazeným nejlepšími technologiemi pro šílenou rychlost při sjezdových závodech.

Získáte toto vybavení
Pevný a lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola, nastavitelný tlumič FOX Factory Float X2 se 190mm zdvihem optimalizovaný v Trek Suspension Lab, ochrana rámu Carbon Armor, nastavitelné hlavové složení s pevným úhlem FSA Orbit a výhradní technologie na traily, jako jsou ABP a Mino Link. K použití s 27,5palcovými koly.

Na závěr
Toto lehké a hbité kolo podává rychlý výkon na těch nejprudších a nejdrsnějších sjezdech.
Specifikace
Rám
Rám
Hlavní rám a vzpěry z karbonu OCLV pro horská kola, ABP, hořčíkový EVO Link, kónická hlavová trubka E2, Mino Link, integrovaná ochrana rámu, vnitřní vedení lanek Control Freak, ochrana Carbon Armor, úchyt ISCG, zdvih 210 mm.
Maximální kompatibilní zdvih vidlice
200mm
Zadní odpružení
Fox Factory Float X2, nastavitelný odskok pro vysokou/nízkou rychlost, nastavitelná vysokorychlostní/nízkorychlostní komprese, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 225×75 mm.
Zapletená kola-výplety
Maximální velikost pláště
27.5×2.40″
Pohon
Maximální rozměry převodníku
36T
Komponenty
Hlavové složení
FSA Orbit, zapouzdřené ložisko, horní 1-1/8 palce, spodní 1,5 palce (včetně nastavitelné geometrie pomocí zkosených objímek).
Hmotnost
Hmotnost
M – 3,27 kg
Hmotnostní limit
Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 136 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).