TREK silniční kolo Domane+ LT Radioactive Red/Trek Black

Katalogové číslo: 21TREK209 EAN: 601842207390

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis

Domane+ LT je karbonové silniční elektrokolo pro všechny, kteří si chtějí dopřát opravdový zážitek ze silnice s trochou podpory. Elegantní a výkonný pohon Fazua vás v případě potřeby podpoří dávkou energie, když třeba začne foukat protivítr nebo budete chtít někoho předjet ve stoupání. Jinak vás ale nebude vůbec zpomalovat.

Je pro vás vhodné, pokud…
Jste nadšený silničkář, který hledá elektrokolo, jež vypadá a jezdí jako tradiční silniční kolo. Chcete lehký a účinný elektrický pohon, o kterém prakticky nebudete vědět, dokud si v ten správný okamžik do pedálů nepustíte trochu šťávy.

Získáte toto vybavení
Lehký rám a vidlici z karbonu OCLV řady 500, zadní prvek IsoSpeed a lehký, rychlý a výkonný motor Fazua Evation s 250Wh baterií a dopomocí až do 25 km/h. Pohonný systém Fazua (baterii a motor) můžete v případě potřeby snadno vyjmout z rámu a jezdit bez něj. Dalšími komponentami jsou ovládání Fazua, pohon Shimano Ultegra 2×11 a hydraulické kotoučové brzdy.

Na závěr
Náš nejlehčí rám Domane+ vyhlazující nerovnosti v kombinaci s elegantním a výkonným elektrickým pohonem. Získáte to nejlepší z obou světů – nefalšované silniční kolo a dopomoc při šlapání, když budete chtít co nejrychleji vylétnout do kopce nebo ujet o pár kilometrů víc.

Seznámení s kolem

favorite_borderProč si je zamilujete
Tohle elektrokolo vypadá jako klasické silniční kolo a má i stejné jízdní vlastnosti.
Systém Fazua prakticky neucítíte, ani když ho vypnete nebo jedete rychleji, než dovoluje maximální úroveň podpory.
Tlumicí prvek IsoSpeed absorbuje nerovnosti povrchu, abyste se tak rychle neunavili, mohli jezdit rychleji a byli ve větším pohodlí.

Další informace

Varianta

60