TREK silniční kolo Madone SLR Frameset 2021 Carbon Smoke/Crimson

Katalogové číslo: 21TREK233 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

134.990 

Popis

Rámový set Madone SLR Disc nabízí ideální platformu pro individualizované aerodynamické silniční kolo. Je zhotoveno z našeho zbrusu nového a velmi lehkého vrstveného karbonu OCLV řady 800 a má nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce tlumící nerovnosti silnic.
Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete náš nejlehčí, nejhladší a nejvíce aerodynamický silniční rám pro kotoučové brzdy v modelové řadě Madone, abyste si sestavili nejrychlejší kolo podle svých představ.

Získáte toto vybavení
Náš nejlehčí karbonový rám OCLV řady 800 s aerodynamickým profilem Kammtail Virtual Foil a nastavitelným prvkem IsoSpeed na horní trubce tlumícím vibrace, celokarbonová vidlice KVF s vnitřním vedením lanek, středové složení T47 a integrované hlavové složení Madone. Určeno pro použití s kotoučovými brzdami s úchytem Flat Mount.

Na závěr
Špičkové závodní kolo musí mít špičkový závodní rám. Rámový set Madone SLR Disc je prostě tím nejlehčím a nejrychlejším silničním rámem pro kotoučové brzdy v naší nabídce, což si uvědomíte již při první jízdě.
Specifikace
*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.

Rám
Rám Karbon OCLV řady 800, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), nastavitelný IsoSpeed na horní rámové trubce, skryté vedení lanek, držák řetězu 3S Aero, T47 BB, kompatibilní s technologií Duo Trap S, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 142 x 12 mm.
Vidlice Celokarbonová, Madone, KVF, kónický karbonový sloupek, skryté vedení lanek, kotouč s úchytem Flat Mount, karbonové patky, pevná osa 12 x 100 mm.
Velikost rámu H1.5 Race
Zapletená kola-výplety
Přední rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Komponenty
Sedlovka Není zahrnuto
Hmotnost
Hmotnost 56 – 1.97 kg / 4.35 lbs
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu) 125 kg (275 liber).