TREK trekingové kolo Dual Sport 3 /Dark Aquatic

Katalogové číslo: 22TREK161214 EAN: -

23.665 

Zrušit výběr

Popis

Dual Sport 3 je vysoce výkonný krosový stroj s vylepšenými komponenty, které obstojí při dlouhých jízdách v různých terénech, od městských silnic po štěrkové traily. Dále přední odpružení, pohon 1x se širokým rozsahem převodů, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a pláště odolné proti defektům dodávají jistotu i na větších dobrodružstvích.

Je pro vás vhodné, pokud…
Při rekreačních jízdách chcete zažít víc dobrodružství. Hledáte rychlé a odolné krosové kolo osazené kvalitními díly, které obstojí při každodenním dojíždění, kondičních jízdách na nenáročných trailech či na trase bývalé železnice.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám, odpružená zamykatelná vidlice a jednoduchý pohon 1×10 Shimano bez přesmykače pro snazší provoz. A nemějte obavu. Kazeta 11-46 se širokým rozsahem nadále poskytuje potřebné převody na zdolání kopců a pokoření rovinek. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů, pláště do každého terénu odolné proti propíchnutí, ergonomické gripy a představec Blendr pro snadnou integraci.

Na závěr
Kolo Dual Sport 3 je rychlé a účinné na asfaltu a jisté a schopné na nezpevněných trailech. Je osazeno lepšími díly, které mají největší vliv na výkon. Patří k nim jednodušší a lehčí pohon Shimano 1x, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a pláště odolné proti propíchnutí.

Další informace

Varianta

XL