TREK trekingové kolo Rámový set Farley C 2021 Carbon Blue Smoke

Katalogové číslo: 21TREK0249 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

29.990 

Popis

Farley AL je výchozí platformou pro váš fatbike za výbornou cenu. Tento lehký rámový set pro fatbiky z hliníku Alpha vykazuje jízdní vlastnosti tradičního trailového kola s veškerými výhodami ve stylu monster trucků, které fatbikové pláště nabízí. Včetně karbonové vidlice. Pojme 26x5palcová nebo 27,5x4palcová kola.
Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte lehký a pevný hliníkový rám na fatbike s geometrií optimalizovanou pro jízdu na trailech pro větší stabilitu a odezvu v jakémkoli ročním období.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Platinum s nastavitelnými, horizontálními, posuvnými patkami, delší vidlicí Bontrager Haru Pro z karbonu OCLV a hlavovým složením FSA. Zadní patka pevné osy má 197 mm, patka pevné osy vidlice je 15 x 150 mm.

Na závěr
Zábava za výbornou cenu v každém ročním období. Farley AL je rychlý, zábavný a výkonný. Je opatřen skvělou karbonovou vidlicí Bontrager.
Specifikace
*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.

Rám
Rám Hliník Alpha Platinum, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek v přehazovačce a teleskopické sedlovce, úchyty na nosiče, 197x12mm nastavitelné horizontálně posuvné patky
Vidlice Bontrager Haru, kónický slitinový sloupek, nohy z karbonu OCLV, délka od osy ke korunce 490 mm, pevná osa 15×150 mm.
Maximální kompatibilní zdvih vidlice 100mm (513mm axle-to-crown)
Zapletená kola-výplety
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Komponenty
Hlavové složení FSA IS-2, 1-1/8palcové horní, 1,5palcové dolní
Hmotnost
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 136 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).