TREK trekingové kolo Rámový set Farley C 2021 Carbon Blue Smoke

Katalogové číslo: 21TREK0248 EAN: -
Dostupnost:Není skladem

59.990 

Popis

Farley C je rámový set pro fatbiky z karbonu OCLV pro horská kola. Je určen pro celoroční jezdce, kteří vědí, že fatbiky mohou být rychlé a nesmírně výkonné stroje, a to navzdory jejich velkým rozměrům. Náš nejlehčí rámový set pro fatbiky zahrnuje karbonovou vidlici Bontrager Haru, která pojme 26×5 nebo 27,5x4palcová kola.
Je pro vás vhodné, pokud…
Nechcete traily v zimě pouze projíždět, chcete jimi proletět. Ať už sestavujete lehký fatbike pro závodění či jen hledáte zimní kolo se stejným výkonem jako XC nebo trailové kolo, zvolte si právě toto.

Získáte toto vybavení
Lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola s nastavitelnými horizontálně posuvnými patkami, delší vidlice Bontrager Haru Pro z karbonu OCLV a hlavové složení FSA. Zadní patka pevné osy má 197 mm, patka pevné osy vidlice je 15 x 150 mm.

Na závěr
Rychlost v každém období. Farley C je ideální výchozí platformou pro lehké a rychlé kolo, které zvládne všechny rozmary počasí.
Specifikace
*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.

Rám
Rám Karbon OCLV pro horská kola, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek v přehazovačce a teleskopické sedlovce, 197x12mm nastavitelné horizontálně posuvné patky.
Vidlice Bontrager Haru Pro, kónický karbonový sloupek, nohy z karbonu OCLV, délka od osy ke korunce 490 mm, pevná osa 15×150 mm.
Zapletená kola-výplety
Přední rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Komponenty
Hlavové složení FSA IS-2, 1-1/8palcové horní, 1,5palcové dolní
Hmotnost
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 136 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).