trenažér Elite Nero válce

Katalogové číslo: ELITE02418225 EAN: 8020775031599
Dostupnost:Není skladem

17.190 

Popis

Elite Nero jsou interaktivní válce, které spolupracují se všemi druhy aplikací, počítači a chytrými telefony na platformách IOS, Android, MacOS, Windows. Používají bezdrátové komunikační protokoly ANT+ a Bluetooth.

Díky tomu můžete okamžitě odeslat Vaše tréninková data do dalších aplikací. Zdarma získáte 12 měsíční přístup do aplikace My E-Training, která využívá řadu funkcí, které uvítají, jak začátečníci, tak profesionální jezdci.

Mají interaktivní jednotku magnetického odporu se třemi stupněmi odporu. Je schopna simulovat stoupání až do 7%. Odpor můžete neustále nastavovat, abyste získali, co nejvíce reálný zážitek

Dva setrvačníky (každý o váze 2,7 kg) v zadních válcích zajistí reálný pocit z jízdy, a to i při stoupání. Tři válce parabolického tvaru zajišťují jednoduchou kontrolu na tempem. Kompatibilní se silničními koly i MTB.

Elite Nero jsou technicky výkonné válce s atraktivním vzhledem nabízí zábavu a trénink, kterou sportovci hledají. Válce snadno uložíte a pohodlně díky integrované ručce přenesete.